top of page

לקוחות

לקוחות

לקוחות מספרים

ענת בן דור, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני, אימפרבה

״עבדנו עם אריאל במספר פרויקטים שקשורים להובלה של תהליכי חדשנות בארגון (חברת הייטק מובילה בתחום אבטחת מידע). החוויה שלנו הייתה מצויינת!

אריאל הוא מקצוען אמיתי- לא רק במטרייה המקצועית המובהקת שלו אלא גם בכל מה שקשור בארגוני הייטק, גופי פיתוח, תרבות ארגונית, דינמיקות ועוד. מצד אחד הוא יסודי, מדוייק, שולט בפרטים (ובפרטי הפרטים) של כל דבר שהוא עושה ומציע ומאידך רואה את התמונה הרחבה, מתאים את הפתרונות שלו וגמיש.

ויותר מהכל- יועץ שכיף לעבוד איתו- צנוע, אותנטי ולא שיווקי ויחד עם זאת מנחה ומרצה כריזמטי ומרשים.

מומלץ!״

הדס פרידמן, מנהלת משאבי אנוש, Vonage

ערכנו 2 ימי חדשנות עם אריאל לקבוצת הפיתוח שלנו שהיו מוצלחים מאוד וגרפו תגובות חיוביות מכלל המשתתפים. הפעילויות שאריאל מעביר הן שילוב של הרצאות השראה וכלים פרקטיים לחשיבה יצירתית ועיצובית, המועברים בצורה חוויתית ומגבשת. ולא פחות חשוב, אריאל קשוב לצרכי הארגון והמנהלים, ויודע להתאים עצמו לקהל גם תוך כדי הפעילות.

עדנה שמר,  מנהלת מרכז פסג"ה, האב חינוכי רמת גן

אריאל מומחה ליצירה ולהטמעה של חדשנות, מלווה את מרכז פסג"ה רמת גן בפיתוח ועיצוב תרבות חדשנות במערכת החינוך.

העבודה המשותפת עם אריאל מסייעת לנו להבנות תכנית ייחודית להכשרה וללווי צוותי מנהלי בתי ספר ומורים מובילים בשינוי תרבות ארגונית ובהקמת מעבדות חדשנות בבתי הספר. אריאל חושף את הצוותים למודלים וכלים פרקטיים מקצועיים, המסייעים להם ליזום ולפתח עשרות מוצרים חינוכיים חדשים ולהתמודד עם אתגרים שונים. העבודה אתו נעשית במקצועיות, במחויבות ובגמישות הדרושה להצלחת התהליך.

 איריס טייכר, דירקטור פיתוח ארגוני ולמידה , בינה טבעית

 

״כארגון המאתגר דפוסי חשיבה ותהליכי עבודה חיפשנו הזדמנות ללמידה של מחלקת ה marketing שלנו.

עם אריאל קיימנו יום חוויתי לאנשי המחלקה, שעיקרו העשרת ידע על התהליך בו נוצרים רעיונות חדשים ובעיקר הקניית כלים מעשיים ליישום יצירתיות במשימות היום יום. 

אריאל הוביל ביד רמה ומקצועית קבוצה גדולה של אנשים להתנסות ביצירתיות, חדשנות, התמודדות עם בלמים ומחסומי חשיבה ועוד. היה מרתק וחדשני, יישומי, ומאוד מהנה ומגבש. חווית למידה מומלצת לכל צוות.״

מיטל נעים , מנהלת הדרכה , הרשות לניירות ערך

״בחרנו באריאל להיות שותף לפרוייקט שנתי בנושא חדשנות ויצירתיות . הייתה שנה גדושה בפעילויות וסדנאות למנהלים ועובדים . אריאל הביא איתו חשיבה שונה, הצליח להשפיע על תהליכים רוחביים בארגון  ויצר חיבור מפרה בין מנהלים לעובדים.אין ספק שהוא איש מרתק, מקצועי ויצירתי ...״

שרון גרינברג, מנהל המו״פ לטכנולוגיה ולחדשנות בחינוך, מכון מופ״ת

 

״אריאל פליגלר מייעץ לנו ב-2 תחומים מרכזיים: ייעוץ חדשנות ארגונית וניהול תהליכים ומתודולוגיות.

אריאל הינו בעל ידע נרחב ומקיף בתחומים הללו, הוא מביא דרכי חשיבה יצירתיות ומגוונות המאפשרות לנו לייצר כיווני עבודה חדשים.  הוא מקצוען ועושה זאת תוך הבנה של צרכינו והתמודדות עם האתגרים הניצבים בפנינו.  אריאל הוא נכס לארגונים ששוכרים את שירותיו.״

ליטל נבות, מנהלת הדרכה ופיתוח ארגוני, RAD

 

״ערכנו עם אריאל מספר סדנאות בנושאי חשיבה יצירתית, הן לעובדים והן למנהלים בכירים. הסדנאות של אריאל קודם כל מוכיחות שכל אחד בכל גיל ותפקיד יכול להיות יצירתי ולהפיק רעיונות מקוריים וחדשניים. היתרון הגדול הוא שיוצאים מהסדנה עם ראש פתוח, המון מוטיבציה ובעיקר והכי חשוב- כלים פרקטיים שניתן ליישם ביומיום.״

הדר דהן גורן, דירקטור משאבי אנוש והדרכה, QCORE

 

״את הקשר הראשוני עם אריאל יצרנו כשהזמנו אותו להעביר לכלל הארגון הרצאה בנושא חשיבה יצירתית – ההרצאה הייתה מעניינת, אינטראקטיבית, מרחיבת אופקים ורלוונטית לכל אחד ואחד. אריאל הפגין מקצועיות לאורך כל הדרך - מההכנה, הביצוע ועד לסיכום.

 

לאור התרשמותינו, המקצועית והאישית, והמשוב החיובי שקיבלנו מהעובדים בחרנו להמשיך עם אריאל לסדנת 'לגו' לפיתוח צוות מנהלים - סדנה חוויתית, שונה, המאפשרת ביטוי לכל אחד בתנאים המאפשרים שיח בונה. אריאל הביא מקצועיות, דיוק, הקשבה ויצירתיות.

 

מומלץ מאוד!״

אסתי גולן, מנהלת אגף מחקר ופיתוח, ארגון ׳בטרם׳ לבטיחות ילדים

״עברנו עם אריאל סדנה מצויינת שהועברה  לאגף המו״פ ועסקה בהמשגת תחום החדשנות בארגון ובכלים פרקטיים לחשיבה יצירתית. הייתה סדנה מרתקת, חווייתית, מעשירה ומעשית והיא עלתה על כל ציפיותינו. תגובות כלל חברי הצוות היו שהם רוצים עוד ועוד מהידע והכלים של אריאל. 

 

מדובר בסדנת חובה לארגונים מכלל המגזרים המעוניינים להתפתח, להישאר רלוונטיים ולהיות מכווני שינוי.״

גלית אלדר, מנהלת משאבי אנוש, שטראוס מים

״תודה רבה על הנחיה של שתי סדנאות שקיימנו בחברה. התגובות היו נפלאות. מקצת מההתיחסויות:

  • סדנא מוצלחת, מאד חשוב.

  • מעניין מאד, כל פורום החדשנות צריך לעבור סדנא כזו.

  • מנחה מקסים העביר את הסדנא בצורה ברורה ועניינית, קצת עמוס מומלץ לחלק לשני חצאי ימים.

  • נחמד, מעניין ופותח את הראש, לקחנו אף רעיונות לדרכים לניתוח בעיות.

  • באחריות, ואני מדבר בשם כולם- סדנא מושלמת ומרצה מדהים, היה מעניין, החבר'ה שיתפו פעולה, נהנו מאוד וכמובן מצחיק...בקיצור- מחכים לפעם הבאה...

  • החברה היו מרותקים, פשוט כיף.

תודה רבה,

אין לי ספק שנחזור לשתף פעולה בקרוב.״

סיגל כהן, מנהלת תכנית החדשנות הפנימית, איביי ישראל

״במסגרת תוכנית החדשנות הפנימית של איביי, ערכנו עם אריאל סדנת "חדשנות כדרך למידה". אריאל העביר את הסדנה בצורה מקצועית ומעניינת וחידש לנו המון בתחום החשיבה היצירתית, סיעור מוחות,
ופיתוח רעיונות. מעבר לתרומה לתוכנית החדשנות, דרכי החשיבה והכלים שנלמדו בסדנה אומצו גם לעבודה היומיומית בצוותים ע"י מנהלים שהשתתפו בסדנה.
אריאל היה קשוב לקהל והתאים את הקצב והתכנים לקהל ולדרישות התוכנית מהם. קיבלנו משוב חיובי מאד מהמשתתפים בסדנה ואנו שמחים להעביר את ההמלצה הלאה.
תודה רבה.״

BIULogo.png

אוריאל רייך, רמ"ד פיתוח ארגוני הדרכה ורווחה, אוניברסיטת בר-אילן

״אריאל היקר שלום וברכה,

 

ברצוני להודות לך מעומק לב על המפגש שהנחית אצלנו בנושא חדשנות במסגרת הקורס לפיתוח מנהיגות ארגונית באוניברסיטת בר-אילן. המפגש היה מאתגר, מעשיר, מעורר חשיבה ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועם זאת רגיש וקשוב. המשתתפים יצאו עם אנרגיות גבוהות ורצון לעשייה. אני בטוח שכל מי שייחשף לעבודתך יפיק ממנה ערך רב והנאה צרופה.

 

בתקווה להמשך שיתוף פעולה.״

דן גובר, סמנכ״ל מחקר ופיתוח, ריקור קרור קריאוגני

״הפעילות שביצענו עם אריאל נבעה מצורך לתת מענה לפרויקט מאתגר ויוצא דופן ביעדיו.

 

כשבחנו את היעדים הבנו שנידרש לפתרונות שונים מאלו הקיימים ולצעוד על קרקע לא מוכרת וחיפשנו את הדרך לבצע את התהליך בצורה מקצועית ומתודולוגית.

לצורך כך חברנו לאריאל. הפעילות עם אריאל היתה משולבת והורכבה מסדנא כללית וסדרת מפגשים הממוקדת בפרויקט וביעדיו.

אריאל בעל ידע רב ובעל כלים ושיטות מגוונות. התהליך היה משמעותי מאוד ורכשנו כלים שישמשו אותנו הרבה מעבר לפעילות הנוכחית.

מעבר לידע הרב שברשותו אריאל יודע גם לחוש את הקבוצה, את הדינאמיקה והאנרגיות בחדר ולהגיב בהתאם. ולא פחות חשוב מכך, הוא אדם שנעים לעבוד איתו.

מומלץ בחום לכל צוות וארגון שמעוניין לפתח את יכולותיו ושיטות עבודתו.״

ricor.png
audiocode1.jpg

דפנה שמאי , מנהלת משאבי אנוש , אודיוקודס

״עשינו עם אריאל הדרכות בנושא סיעור מוחות וירטואלי כדי לתת למנהלים כלי פרקטי לסיעור מוחות בזמן עבודה מהבית. אריאל הוא מקצוען בתחום, ההדרכות היו מרתקות וישומיות . הקורס היה פתוח לכל סוגי המנהלים גם הבכירים, והפידבקים היו מצויינים. מומלץ בחום.״

בתי-משפט.png

יפי אמיתי , מנהלת תחום איכות מצויינות ופיתוח ארגוני , הרשות השופטת

״אריאל העביר אצלנו בארגון 2 סדנאות חדשנות למנהלים בדרגים השונים.

אריאל מקצוען אמיתי והתאים את תכני הסדנא בדיוק לצרכים שלנו.

יום הסדנא כלל הרצאה מרתקת בנושא חדשנות ולאחריה התקיימה סדנא חוויתית ופרקטית בכלי חדשנות.

שביעות הרצון מסדנאות אלו הייתה גבוהה מאוד. המשתתפים ציינו כי יום זה היה מרתק וצייד אותם בכלים פרקטיים וחדשים.

תודה רבה ובטוחה שנפגש בהמשך.״

bottom of page